INWENTARYZACJA AZBESTU I ZBIORNIKÓW BEZODPŁYWOWYCH (SZAMB)
Burmistrz Łabiszyna informuje, że w
dniach od 7 do 19 grudnia 2020 r. na
terenie Gminy Łabiszyn odbędzie się
inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest, zbiorników bezodpływowych (szamb)
i przydomowych oczyszczalni ścieków.
Załączniki:
Załącznik
| Opublikował w BIP :
|
Lidia
Dąbkowska
|
| Data opublikowania: |
03.12.2020 14:30 |
| Liczba pobrań: |
73 |
Załącznik
| Opublikował w BIP :
|
Lidia
Dąbkowska
|
| Data opublikowania: |
03.12.2020 14:30 |
| Liczba pobrań: |
87 |
Załącznik
| Opublikował w BIP :
|
Lidia
Dąbkowska
|
| Data opublikowania: |
03.12.2020 14:29 |
| Liczba pobrań: |
48 |
Metryczka
| Wytworzył: |
Burmistrz Łabiszyna |
| Data wytworzenia: |
03.12.2020 |
| Opublikował w BIP: |
|
| Data opublikowania: |
03.12.2020 14:29 |
| Liczba wyświetleń: |
63 |
Przepraszamy, funkcjonalność tymczasowo niedostępna.
*Pole wymagane