Ogłoszenie o XXII sesji Rady Miejskiej w Łabiszynie
-
Otwarcie XXII sesji Rady Miejskiej w Łabiszynie.
-
Stwierdzenie quorum i wybór sekretarza obrad.
-
Przyjęcie porządku obrad.
-
Przyjęcie protokółu z obrad XXI sesji Rady Miejskiej w Łabiszynie.
-
Sprawozdanie Burmistrza Łabiszyna z realizacji uchwał i działalności między sesjami Rady Miejskiej w Łabiszynie.
-
Zgłaszanie wniosków i interpelacji.
-
Podjęcie uchwał w następujących sprawach:
-
przyjęcie sprawozdań stałych Komisji Rady Miejskiej w Łabiszynie za 2008 rok,
-
przyjęcie sprawozdania z realizacji planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady miejskiej w Łabiszynie za 2008 rok,
-
zatwierdzenie planów pracy stałych Komisji Rady Miejskiej w Łabiszynie na 2009 rok,
-
zatwierdzenie planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Łabiszynie na 2009 rok,
-
przyjęcie planu pracy Rady Miejskiej na 2009 rok,
-
przyjęcie Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Innych Uzależnień na 2009 rok,
-
warunków i trybu wspierania rozwoju sportu kwalifikowanego,
-
wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od ceny sprzedaży lokalu mieszkalnego, położnego w Łabiszynie przy ul. Odrodzenia 5/30, stanowiącego własność Gminy Łabiszyn,
-
wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od ceny sprzedaży lokalu mieszkalnego, położonego w Łabiszynie przy ul. Nowej 8/2, stanowiącego własność Gminy Łabiszyn,
-
wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od ceny sprzedaży lokalu mieszkalnego, znajdującego się w budynku nr 10 w Jabłówku, stanowiącego własność Gminy Łabiszyn.
-
-
Odpowiedzi na wnioski i interpelacje.
-
Wolne głosy i wnioski.
-
Zamknięcie obrad.
| Wytworzył: | argonet 3 |
|---|---|
| Data wytworzenia: | 10.02.2009 |
| Opublikował w BIP: | |
| Data opublikowania: | 11.02.2009 14:14 |
| Liczba wyświetleń: | 47 |
Przepraszamy, funkcjonalność tymczasowo niedostępna.