Oświadczenia Majątkowe Rady Miejskiej 2023 - na koniec kadencji

    ALSRAG MOHAMED
    oświadczenie (1777kB) pdf
    wytworzył: ALSRAG MOHAMED (12.04.2023)    
    ……………………………………………………………………………………………
     
    BANAŚ MACIEJ
    oświadczenie (1674kB) pdf
    wytworzył: BANAŚ MACIEJ (25.04.2023)    
    ……………………………………………………………………………………………

    BRODA KRZYSZTOF
    oświadczenie (2076kB) pdf
    wytworzył: BRODA KRZYSZTOF (25.04.2023)    
    ……………………………………………………………………………………………

    BUCZKOWSKI HENRYK
    oświadczenie (1663kB) pdf
    wytworzył: BUCZKOWSKI HENRYK (17.04.2023)    
    ……………………………………………………………………………………………

    DROŻNIAKIEWICZ RENATA
    oświadczenie (1745kB) pdf
    wytworzył: DROŻNIAKIEWICZ RENATA (28.04.2023)    
    ……………………………………………………………………………………………

    GRZECZKA MARTYNA
    oświadczenie (1656kB) pdf
    wytworzył: GRZECZKA MARTYNA (27.04.2023)    
    ……………………………………………………………………………………………

    KUBIAK PAWEŁ
    oświadczenie (1715kB) pdf
    wytworzył: KUBIAK PAWEŁ (07.04.2023)    
    ……………………………………………………………………………………………

    LISIEWSKI RYSZARD
    oświadczenie (1787kB) pdf
    wytworzył: LISIEWSKI RYSZARD (19.04.2023)    
    ……………………………………………………………………………………………

    LUBISZEWSKA GENOWEFA
    oświadczenie (1809kB) pdf
    wytworzył: LUBISZEWSKA GENOWEFA (25.04.2023)    
    ……………………………………………………………………………………………

    MIKUŁA ZENON
    oświadczenie (1769kB) pdf
    wytworzył: MIKUŁA ZENON (27.04.2023)    
    ……………………………………………………………………………………………

    MILCZEK EWA
    oświadczenie (1730kB) pdf
    wytworzył: MILCZEK EWA (27.03.2023)    
    ……………………………………………………………………………………………

    RZYMYSZKIEWICZ EUGENIUSZ
    oświadczenie (1725kB) pdf
    wytworzył: RZYMYSZKIEWICZ EUGENIUSZ (04.04.2023)    
    ……………………………………………………………………………………………

    SILUK MAGDALENA    
    oświadczenie (1669kB) pdf
    wytworzył: SILUK MAGDALENA (18.04.2023)
    ……………………………………………………………………………………………

    SŁOMOWICZ EDMUND
    oświadczenie (1716kB) pdf
    wytworzył: SŁOMOWICZ EDMUND (24.04.2023)    
    …………………………………………………………………………………………….

metryczka


Wytworzył: Przewodnicząca Teresa Paliwoda (6 czerwca 2023)
Opublikował: Artur Koliński (6 czerwca 2023, 13:57:21)

Ostatnia zmiana: Artur Koliński (14 czerwca 2024, 11:03:11)
Zmieniono: dodano wpis na koniec kadencji

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 735