Strona główna > Aktualności |
Obwodowe komisje wyborcze do Parlamentu Europejskiego na terenie miasta i gminy Łabiszyn.25.05.2004
Obwodowe komisje wyborcze do Parlamentu Europejskiego na terenie miasta i gminy Łabiszyn.
25.05.2004 ZARZĄDZENIE NR 0151/8/04
Burmistrza Łabiszyna
z dnia 19 maja 2004 roku
w sprawie : powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach
do Parlamentu Europejskiego na terenie miasta i gminy
Łabiszyn.
Na podstawie art.25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 r. Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz.U. z 2004 r. Nr 25, poz. 219) w związku z art.48 ust. 1, 2 i 3 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. Ordynacja wyborcza do Sejmu RP i do Senatu RP (Dz.U. z 2001 r. Nr 84, poz. 921 z późn. zm.) oraz § 9 Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 8 sierpnia 2001 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu i do Senatu (Dz.U. z 2001 r. Nr 84, poz.921 z późn. zm.).
Zarządzam, co następuje :
§ 1
Powołać obwodowe komisje wyborcze w składach podanych w załącznikach do niniejszego zarządzenia.
§ 2
Zarządzenie podać do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie zarządzenia w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łabiszynie i składów poszczególnych obwodowych komisji w siedzibach komisji oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.
§ 3
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Załączniki do zarządzenia od Nr 1 do Nr 8:
SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 1
z siedzibą w Zespole Szkół–Gimnazjum Publiczne w Łabiszynie ul. Nadnotecka 2
1. PIĄTEK Krzysztof Zastępca Przewodniczącego Komisji
2. GOŁATA Joanna
3. PIÓRKOWSKI Jarosław
4. MOKARSKA Bogumiła
5. NAWROCKA Natalia
6. OLSZEWSKI Piotr
7. KAMIŃSKA Anna Przewodniczący Komisji
8. KRYGIER Anna
9. GŁOGOWSKA Agnieszka
10. ZAROSA Józef
SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 2
z siedzibą w Zespole Szkół – Szkoła Podstawowa w Łabiszynie ul. Poznańska 12
1. STRZYŻ Michał
2. KLAJBOR Bożena Zastępca Przewodniczącego Komisji
3. REMBISZ Daria
4. GAWROŃSKA Grażyna
5. ŻURKOWSKA Dorota
6. NAWROCKA Małgorzata
7. RZYMYSZKIEWICZ Danuta
8. SZAMBELAN Danuta
9. KRYGIER Iwona
10. KAMIŃSKA Irena Przewodniczący Komisji
11. BANASZAK Małgorzata
SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 3
z siedzibą w Szkole Podstawowej w Ojrzanowie
1. SŁOMKOWSKI Eugeniusz
2. LEWANDOWSKA Alina
3. KAMIŃSKI Milan
4. PUTZ Marek
5. BINEK Monika
6. DZIERŻEWICZ Piotr
7. DĄBKOWSKA Anna Zastępca Przewodniczącego Komisji
8. BONEK Bronisław Przewodniczący Komisji
9. CZOP Andrzej
10. SZYMAŃSKA Renata
SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 4
z siedzibą w Klubie Rolnika w Jeżewie
1. PYZALSKI Andrzej
2. WINIECKI Mariusz
3. DEJA Krzysztof
4. SZYMAŃSKI Henryk Przewodniczący Komisji
5. JUCHNIEWICZ Kornela Zastępca Przewodniczącego Komisji
6. BUJAK Maria
7. CIEŚLEWICZ Jadwiga
8. BUKOWSKA Sylwia
9. TYCZYŃSKA Melania
10. KSZCZOT Halina
SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 5
z siedzibą w Zespole Szkół w Lubostroniu
1. PIECHOWIAK Waldemar
2. LUBISZEWSKI Adrian
3. PUTZ Bartłomiej
4. OSIŃSKI Andrzej
5. WOLIN Katarzyna
6. NAWROCKI Marek Przewodniczący Komisji
7. SIKORA Paweł
8. FRANKOWSKI Zbigniew Zastępca Przewodniczącego Komisji
9. RYDZ Ludmiła
10. ŚWIĄTKOWSKA Halina
SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 6
z siedzibą w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Buszkowie
1. PIECHOWIAK Katarzyna
2. CHRÓŚNIAK Janina
3. SUSZEK Małgorzata
4. PALIWODA Jerzy Przewodniczący Komisji
5. BURZYŃSKA Marlena Zastępca Przewodniczącego Komisji
6. BUJAK Marlena
7. NOWAK Urszula
8. ERDMANN Aleksandra
9. ŚWITALSKA Gizela
10. STOSIK Zenon
SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 7
z siedzibą w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Nowym Dąbiu
1. PUTZ Irena
2. POGIEL Piotr
3. BUDZIŃSKA Iwona
4. ŚLEBIODA Zygmunt
5. DOBROWOLSKA Aniela
6. BINEK Marzena Zastępca Przewodniczącego Komisji
7. KRAKOWSKA Zofia Przewodniczący Komisji
8. KILISZEWSKA Katarzyna
9. KRYGIER Elżbieta
10. CZARNECKA Elżbieta
11. ROSIŃSKA Dorota
SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 8
z siedzibą w Świetlicy Wiejskiej w Pszczółczynie
1. LATOWSKI Ryszard Zastępca Przewodniczącego Komisji
2. PIETRAS Sylwia
3. JAROLEWSKA Julita
4. OSIŃSKI Jarosław
5. BINEK Bernadeta
6. OLSZEWSKI Stanisław Przewodniczący Komisji
7. ŚWIERCZEK Agnieszka
8. NOWAK Urszula
9. KAMIŃSKI Maciej
10. DERĘGOWSKA Karolina
metryczka
Wytworzył: argonet 1 (25 maja 2004)
Opublikował: Artur Czaja (25 maja 2004, 10:53:56)
Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 3240